Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk”
Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk”

Szczegóły projektu

To jeden z moich ulubionych projektów. Koncepcja Zielony Śląsk, powstała by pokazać miejsce dostosowane do potrzeb nowatorskiej firmy, oraz by zwrócić uwagę na opustoszały budynek przy      ul. Granicznej 32 w Katowicach.

Niektóre przestrzenie w górnym segmencie odpowiadają charakterystycznym miejscom na śląsku. Strefy pracy umieszone zostały min. w KOLEJCE ELCE, NA RYNKU W KATOWICACH, NA PAPROCANACH, a w strefie gastronomicznej widnieje KOMAR Z PARKU ŚLĄSKIEGO.

W projekcie pojawia się dużo zieleni która sprzyja koncentracji. Schemat funkcjonalny nastawiony jest na dostęp światła dziennego, dlatego układ budynku został nienaruszony. Na piętrze znajdują się cztery atria, które poza oknami zewnętrznymi doprowadzają światło do stref pracy.

Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk” Przestrzeń biurowa ,,Zielony Śląsk”