Salon z kuchnią

Kobieca koncepcja dla mamy z córką. Projekt łączy w sobie prostą bazę –  biel, beton, oraz drewno. Całość jest wzbogacona pudrowymi, oraz zielonymi dodatkami. Z racji na rodzinną smykałkę do muzyki, we wnętrzu musiało zostać uwzględnione  pianino elektryczne oraz miejsce do pracy.

Akademia Bystrzak

Projekt był inspirowany górskim krajobrazem. Na ścianach widnieją uproszczone kształty gór, oraz drzewa, a w jednym pomieszczeniu pojawił się nawet wschód słońca. Akademia Bystrzak stanowi dwie sale, poczekalnię oraz gabinet.

Duża sala została przystosowana do potrzeb dzieci jak i dorosłych, by mogły odbywać się w niej różnego rodzaju warsztaty. Mała sala natomiast przeznaczona jest tylko dla dzieci.

Łazienka XS

Mała łazienka, to częsty problem w nowych mieszkaniach. Klientka bardzo chciała mieć wannę, oraz miejsce do przechowywania. Idealnie zmieściła się wanna asymetryczna. Pod umywalką, szuflady, oraz szafka uchylna na rzeczy do prania, a nad geberitem płytkie szafki na detergenty.

Słodziakowy pokój

Przyszła moda na Gang Słodziaków. Moja najmłodsza klientka, również upodobała sobie te pluszaki. Postacie Słodziaków, będą wisiały nad biurkiem. Mały pokoik został wyposażony meblami IKEA. Dwustronne łóżko, posłuży nie tylko jako przestrzeń do spania, ale i do zabawy. Dolny segment będzie idealnym kącikiem.

Mocny akcent

Do odważnych świat należy – czyli antracytowy pokój telewizyjny, z niebieskimi dodatkami, które klientka uwielbia.

Ciemne ściany połączyłam z jasnymi tkaninami. Zasłony biegną przez całą długość pomieszczenia. Podwieszany sufit optycznie oddziela strefę ,,kominkową” od całej reszty, i kryje w sobie dodatkowe oświetlenie. Witryna, oraz wnęka telewizyjna również zostały doświetlone co rozjaśnia wnętrze, i sprawia że antracytowe ściany stają się lżejsze. We wnęce TV, użyłam trzy drewniane listwy jako wzbogacenie ciemnego koloru, oraz jako nawiązanie do znajdującego się obok drewna kominkowego.

Domowe biuro

Dużo zamykanych szafek, miejsce pracy dla dwojga, oraz sofa dla gości z funkcją spania – to były wytyczne klientów. Udało mi się sprostać tym wymaganiom, w prostej formie wnętrza.

Minionki rozrabiają

Dzieci wiedzą od razu czego chcą. Mały Oliwier chciał mieć w pokoju Minionki. Motyw ten został powtórzony w jego łazience. Każde z tych pomieszczeń charakteryzuje prostota. W pokoju, znajduje się dużo przestrzeni do przechowywania, gdzie chłopiec będzie mógł chować swoje zabawki oraz książki. Obok łóżka znajduje się leżanka, z której pewnie chętnie skorzysta by się pobawić, lub spocząć na chwilę.

Kwiecista, delikatna łazienka

Pomieszczenie stworzone dla kobiety. Na ścianie pojawiła się kwiecista tapeta, w jasnych kolorach by nie przytłoczyć wnętrza. By nadać elegancki klimat, została wybrana wolnostojąca wanna, oraz trzy segmentowe lustro z antracytową ramą.

Prosta przestrzeń domowa

Projekt ten był dla mnie wielkim wyzwaniem. Koncepcja miała zwierać w sobie prostotę, jednocześnie wnętrze miało być ciepłe. Użytych zostało minimum materiałów, jednak wśród nich pojawiło się drewno by ocieplić klimat. Duże sofy, oraz zasłony nadają miękkości we wnętrzu. Zielone tkaniny, nadają kolorowy akcent. Wnętrze zostało zbudowane na bazie kontrastu. Antracytowe ściany, oraz lampy, kontrastują z jasnymi tkaninami, oraz materiałami wykończeniowymi. Podświetlone schody, na tle betonowej ściany tworzą element dekoracyjny. Poprzez prostotę całego wnętrza, klienci mogą skupić swoją uwagę na pięknym widoku na ogród, zza przeszklonej ściany.

Łagodna łazienka z dodatkiem antracytu

Panuje tu prostota i elegancja. Pomieszczenie potraktowane płytkami wielkoformatowymi, zostało ocieplone ,,drewnianymi elementami”. Podłoga, oraz płyta meblowa tworzą spójną całość. Elegancka wanna, oraz umywalka wzbogacają proste wnętrze, wraz z antracytowymi elementami, które kontrastują z jasnym kolorem.